شهرداری صوفیان

امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ مصادف است با 2018 , January 20 , Saturday - ساعت ۱۷:۲۸:۰۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار صوفیان

عکس شهردار صوفيان

رسول ارشدی

سخن شهردار

عوارض خودرو
واحدهای شهرداری

امور اداري و كارگزينی
--------------------------
امور مالی و حسابداری
--------------------------
شهرسازی
--------------------------
خدمات شهری
--------------------------
امور عمرانی
--------------------------
امور حقوقی و املاک
--------------------------
حمل و نقل
--------------------------
واحد درآمد
--------------------------
نوسازی و اصناف
--------------------------
ماشين آلات
--------------------------
دبيرخانه
--------------------------
فناوری اطلاعات
--------------------------
حراست
--------------------------
روابط عمومی

شهرداری صوفیان
آمار سایت
تعرفه عوارض محلی
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
 • شما اینجا هستید : اخبار > اطلاعيه ها
 • کد مطلب : 2508
 • پروژه های آماده افتتاح شهرداری صوفیان در هفته دولت

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری صوفیان همزمان با آغاز هفته دولت پروژه های آماده افتتاح شهرداری صوفیان به شرح زیر به بهره برداری خواهند رسید. ۱- مجتمع تجاری – خدماتی شهرداری صوفیان شهرداری صوفیان در راستای ایجاد درآمد پایدار اقدام به احداث ساختمان تجاری و خدماتی در دوطبقه با مساحت کلی ۸۳۷٫۷۶ متر مربع نموده […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری صوفیان همزمان با آغاز هفته دولت پروژه های آماده افتتاح شهرداری صوفیان به شرح زیر به بهره برداری خواهند رسید.

  img_20170815_183918

  img_20170815_183916

  ۱- مجتمع تجاری – خدماتی شهرداری صوفیان
  شهرداری صوفیان در راستای ایجاد درآمد پایدار اقدام به احداث ساختمان تجاری و خدماتی در دوطبقه با مساحت کلی ۸۳۷٫۷۶ متر مربع نموده است که طبقه همکف کلا تجاری بوده و با نیم طبقه های آن ۳۹۰ متر مربع و طبقه اول شامل یک واحد اداری برای استفاده دفتر شورای اسلامی شهر با مساحت ۹۵ مترمربع و یک واحد مسکونی و سه واحد خدماتی با مساحت ۱۱۵٫۲ مترمربع می باشد و با اعتباری به مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال احداث گردیده و آماده بهره برداری می باشد.


  ۲- طراحی و برنامه نویسی نرم افزار جامع اتوماسیون اداری، دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی به صورت کاملا بومی:
  شهرداری صوفیان جهت تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» و عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در این خصوص برای اولین بار در سطح استان در راستای مکانیزاسیون اتوماسیون اداری، امور دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی با بهره گیری از تخصص و دانش پرسنل خود اقدام به نیازسنجی، الگوسازی، طراحی و برنامه نویسی نرم افزار جامع اتوماسیون اداری، دبیرخانه و بایگانی الکترونیک نموده است که علاوه بر رفع کلیه نیازهای سازمانی شهرداری در این زمینه ، هزینه های مربوط به خرید، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم نرم افزاری مشابهی را به صفر رسانده است.

  مهندس علیرضا پویافر کارشناس فناوری اطلاعات شهرداری صوفیان و عضو مجمع مهندسان جوان استان آذربایجان شرقی به عنوان طراح و برنامه نویس این نرم افزار اعلام نمودند شهرداری صوفیان آمادگی دارد به دلیل انطباق کامل نرم افزار فوق با نیازهای شهرداری ها و عدم توان مالی برخی از شهرداری ها جهت خرید نرم افزاری مشابه، آن را به صورت کاملا رایگان جهت استفاده و بهره برداری در اختیار سایر شهرداری ها و مراکزی که فاقد چنین سیستمی می باشند، قرار دهد.

  لازم به ذکر است نرم افزار فوق قبلا به صورت آزمایشی در شهر داری های چالدران و خامنه پیاده سازی و مورد ارزیابی و بررسی تخصصی قرار گرفته بود.


  ۳- پمپاژ آگبیاری قطره ای
  طرح توسعه ۶۸ هکتاری پارک ملت صوفیان:
  شهرداری صوفیان در راستای توسعه فضای سبز و ایجاد جنگل کاری ها در پارک ملت یا همان پارک جنگلی ۶۸ هکتاری با تلاش و مطالعات طرح جامع شبکه آبیاری تحت فشار و قطره ای با اعتباری به مبلغ ۴٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال نموده است که با توجه به موقعیت و شرایط منطقه، فضای ۶۸ هکتاری پارک ملت به تدریج تحت پوشش آبیاری قطره ای قرار خواهد گرفت.


  ۴- گلخانه مکانیزه شهرداری صوفیان:
  شهرداری صوفیان در خصوص تامین نیازهای شهری و شهروندان در زمینه تهیه گل ، نهال ، میوه جات و محصولات گلخانه ای اقدام به احداث گلخانه مکانیزه با وسعت ۳۳۰۰ مترمربع با اعتباری به مبلغ ۱۲۰میلیون تومان نموده است. عملیات احداث این گلخانه از سال ۱۳۸۹ آغاز و در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسیده است.


  ۵- فاز سوم سامانه پایش تصویری شهر صوفیان:
  با توجه به اهمیت نظارت بر حوزه حمل و نقل، ترافیک و ارتقاء سطح امنیتی و انتظامی در سطح شهر، شهرداری صوفیان اقدام به اجرای فاز سوم سیستم پایش تصویری با اعتباری به مبلغ ۱٫۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال در محدوده شهر صوفیان نموده است که این طرح هم اکنون آماده بهره برداری و افتتاح می باشد.
  فاز چهارم سامانه شامل شبکه پایش تصویری تالار شهرداری و وادی السلام در دست اجرا بوده و در طی ماه های آتی راه اندازی و به شبکه جامع پایش تصویری شهر متصل خواهد شد.

  برچسب ها :

  سخن بزرگان
  سخن بزرگان
  لينكهاي مرتبط
  شهدای صوفیان
  سامانه پيام كوتاه
  سامانه پيام كوتاه
  پیشخوان روزنامه های کشور
  اوقات شرعی به وقت صوفیان

  اوقات شرعی صوفیان
  گزارش عملکرد سال 94
  راهنماي مراجعين شهرسازي
  پست الکترونیکی
  کانال اطلاع رسانی شهرداری صوفیان
  وبگاه اطلاع رساني شهرداران صلح