شهرداری صوفیان

امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ مصادف است با 2020 , February 24 , Monday - ساعت ۰۸:۲۵:۱۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار صوفيان

عکس شهردار صوفيان

دکتر احمد رادمهر

سخن شهردار

واحدهای شهرداری

امور اداري و كارگزينی
--------------------------
امور مالی و حسابداری
--------------------------
شهرسازی
--------------------------
خدمات شهری
--------------------------
امور عمرانی
--------------------------
امور حقوقی و املاک
--------------------------
حمل و نقل
--------------------------
واحد درآمد
--------------------------
نوسازی و اصناف
--------------------------
ماشين آلات
--------------------------
دبيرخانه
--------------------------
فناوری اطلاعات
--------------------------
حراست
--------------------------
روابط عمومی

عوارض خودروسیستم عوارض خودرو
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 ژوئن, 2016 - 05:13
 • شما اینجا هستید : اخبار
 • کد مطلب : 1099
 • برگزاری جلسه هم اندیشی نماینده محترم شهرستان شبستر با مسئولین بخش صوفیان

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری صوفیان جلسه هم اندیشی مسئولین بخش صوفیان با نماینده محترم شهرستان شبستر خانم دکتر آقاپور در تاریخ ۱۲/۳/۹۵ از ساعت ۱۲ در محل شهرداری صوفیان و اتاق جلسات شورای اسلامی شهر صوفیان برگزار گردید.    در آغاز جلسه شهردار محترم صوفیان، با عرض خیر مقدم ، از حضور نماینده محترم شهرستان و […]

  ۱

  به گزارش روابط عمومی شهرداری صوفیان جلسه هم اندیشی مسئولین بخش صوفیان با نماینده محترم شهرستان شبستر خانم دکتر آقاپور در تاریخ ۱۲/۳/۹۵ از ساعت ۱۲ در محل شهرداری صوفیان و اتاق جلسات شورای اسلامی شهر صوفیان برگزار گردید.

     در آغاز جلسه شهردار محترم صوفیان، با عرض خیر مقدم ، از حضور نماینده محترم شهرستان و مسئولین محترم بخش صوفیان در جلسه تقدیر و تشکر نموده و عنوان کردند در دوره جدید مجلس با حضور نمایندگان شایسته و همچنین انتخاب آقای دکتر پزشکیان به عنوان نایب رئیس مجلس ، شاهد توسعه صعودی استان خواهیم بود و مسلماً در کمیسیونهای تخصصی، حرفی برای گفتن خواهیم داشت .

     در ادامه آقای مهندس ارشدی اظهار کردند شهرداری و شورای اسلامی شهر صوفیان آماده مهیا نمودن شرایط لازم جهت ارتباط نماینده محترم و مسئولین با شهروندان گرامی می‌باشد و درخواست کردند درخصوص حل مشکلات عمده از قبیل مشکلات موجود در حوزه های صنعت، اشتغال، ازدواج جوانان و نیز حل مشکل سند مالکیت صوفیان در راستای جذب سرمایه گذار با تعامل و همکاری کلیه مسئولین و نماینده محترم اقدامات لازم انجام گرفته و رضایت پروردگار و در پی آن رضایت مردم شریف را بدست بیاوریم.

  ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۵۶۵۲_HDR

     در ادامه رئیس محترم شورای اسلامی شهر صوفیان آقای مهندس پوربرقی نیز به گفتگو پرداخته و از نماینده محترم درخواست کردند در حل مشکلات شهرستان کمک و مساعدت کلیه مسئولین شهرستان را مدنظر قرار دهند تا با همکاری و تعامل مناسب مشکلات موجود را پیگیری نموده و ان شاء الله به نتیجه مطلوب برسند.

  ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۵۷۱۴_HDR

     سپس خانم دکتر آقاپور نماینده محترم شهرستان نیز از حضور مسئولین شهر و احساس مسئولیت آنها درخصوص مسائل موجود تقدیر و تشکر نموده و ابراز کردند مسائل موجود در بخش صوفیان به دو طبقه مسائل خرد و مسائل کلان تقسیم می‌شود که مسائل خرد شامل موارد فردی، حوزه ای و ناحیه ای می‌شود و کلیه این موارد در خود شهرستان قابل حل است ولی برای بررسی مسائل کلان شامل اسناد، موضوع منطقه آزاد صوفیان و… باید با مسئولین اجرایی کشور و استان هماهنگی لازم صورت پذیرد و از اعضای محترم شورا درخواست کردند تا برای هر دو طبقه مسائل خرد و کلان یک نفر نماینده تام الاختیار به ایشان معرفی نمایند تا تعامل کامل در این زمینه صورت پذیرد.

  ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۶۳۰_HDR

  همچنین ایشان اظهار کردند از افراد سرشناس شهرستان جهت شرکت در جلسات هم اندیشی دعوت بعمل آمده و دفترچه ای جهت ثبت مسائل صوفیان با جزئیات کامل تهیه گردد تا مسائل  موجود ، طبقه بندی شده و مورد بررسی دقیق قرار بگیرند.

  درخصوص سند مالکیت صوفیان نیز اظهار نمودند رایزنی لازم با چندینن نفر صورت گرفته که ان شاء الله نتیجه مثبت در روزهای آتی بدست خواهد آمد.

  ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۵۵۱۸_HDR

  ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۵۳۵_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۵۴۲_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۵۵۵_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۶۰۴_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۶۲۵_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۶۵۰_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۳۷۱۴_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۱۵۵۴۲_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۲۵۲۳۱_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۲۵۲۴۱_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۲۵۲۴۷_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۲۵۳۰۲_HDR ۲۰۱۶۰۶۰۱_۱۲۵۳۱۴_HDR

  برچسب ها :

  سخن بزرگان

  سخن بزرگان

  لينكهاي مرتبط
  مشاهده تصاویر شهدای صوفیان
  شهرداری صوفیان
  اوقات شرعی به وقت صوفیان

  اوقات شرعی صوفیان
  راهنماي مراجعين شهرسازي
  تعرفه عوارض محلی
  بیلان سال 96 شهرداری صوفیان
  پست الکترونیکی
  کانال اطلاع رسانی شهرداری صوفیان
  وبگاه اطلاع رساني شهرداران صلح