شهرداری صوفیان

امروز : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ مصادف است با 2020 , February 25 , Tuesday - ساعت ۲۰:۱۲:۰۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار صوفيان

عکس شهردار صوفيان

دکتر احمد رادمهر

سخن شهردار

واحدهای شهرداری

امور اداري و كارگزينی
--------------------------
امور مالی و حسابداری
--------------------------
شهرسازی
--------------------------
خدمات شهری
--------------------------
امور عمرانی
--------------------------
امور حقوقی و املاک
--------------------------
حمل و نقل
--------------------------
واحد درآمد
--------------------------
نوسازی و اصناف
--------------------------
ماشين آلات
--------------------------
دبيرخانه
--------------------------
فناوری اطلاعات
--------------------------
حراست
--------------------------
روابط عمومی

عوارض خودروسیستم عوارض خودرو
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 10 فوریه, 2019 - 02:33
 • شما اینجا هستید : اطلاعيه ها
 • کد مطلب : 3299
 • بیانیه شهرداری و شورای اسلامی شهر صوفیان در خصوص حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷

    

  بسم الله الرحمن الرحیم خورشید انقلاب اسلامی فروزان تر از همیشه به درخشش ونورافشانی ادامه می دهد.یاران، همراهان وشیفتگان انقلاب بدنبال مراد و امام خود، خمینی کبیر و همراه و همپای رهبر فرزانه و فرهیخته حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) همه سختیها و مرارت ها، کینه ها و دشمنی ها، سنگ اندازیها و طعنه‌ها و […]

  بسم الله الرحمن الرحیم

  خورشید انقلاب اسلامی فروزان تر از همیشه به درخشش ونورافشانی ادامه می دهد.یاران، همراهان وشیفتگان انقلاب بدنبال مراد و امام خود، خمینی کبیر و همراه و همپای رهبر فرزانه و فرهیخته حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) همه سختیها و مرارت ها، کینه ها و دشمنی ها، سنگ اندازیها و طعنه‌ها و مشکلات پی درپی را تحمل کرده تا جایگاه ممتاز انسانی و تاریخی خود را حفظ نمایند.

  همانان که: الَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِلَّهِ وَالرَّسُولِ مِنْ بَعْدِ مَا أَصَابَهُمُ الْقَرْحُ لِلَّذِینَ أَحْسَنُوا مِنْهُمْ وَاتَّقَوْا أَجْرٌ عَظِیمٌ (سوره ال عمران ایه ۱۷۲ ) دعوت خدا و رسولش را بعد از آسیب ها وجراحتها ومشکلات همچنان پذیرا هستند..همینان اند که خداوند می فرماید :وَأَنَّ اللَّهَ لَا یُضِیعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِینَ (سوره ال عمران ایه ۱۷۱) که خدا اجر مؤمنان را ضایع نمی کند

  آری عزت امروز ملت بزرگ ایران اجر عظیم الهی است.امنیت مثال زدنی ایران اسلامی پاداش برجسته وآشکار خداوند است. توسعه ورشد علمی و قله نشینی فرزندان این ملت در بسیاری از رشته های پیشرفته علمی عنایت رب علیم است و آزادی، حق تعیین سرنوشت ومیزان رأی ملت است، هدیه بزرگ احسن الخالقین است.

  استقلال جمهوری اسلامی که بی شک در بالاترین سطح جهانی آن قراردارد محصول توکل به قدرت لایزال الهی و امید به نصرت الهی است. توسعه و فراگیری بسیاری از خدمات زیربنایی ورفاهی و برخورداری اکثریت ملت شریف ایران از نعمتهای بیکران الهی ،پاسخ اکرم الاکرمین به حرکت خداجویانه مردم عزیزماست.

  حق طلبی، عدالتخواهی، معنویت گرایی، دیانت واخلاق مداری مردم با هدایت پروردگار به صراط مستقیم است. آگاهی ،رشدسیاسی واجتماعی جامعه ایرانی حاصل خودآگاهی وخداآگاهی ساکنان این سرزمین وتابش نورالهی برقلوب آنان است. احراز بالاترین نرخ توسعه انسانی در۳۰سال گذشته دربین همه کشورهای جهان، لطف جلی حضرت رب العالمین است.

  درماندگی، دریوزگی، بی آبرویی وخفت وخواری دشمنان این ملت وسردمداران کفر، نفاق، ظلم وخشونت نتیجه صبری است که این مردم هوشمندانه وبزرگوارانه تحمل میکنند. إِنَّمَا یُوَفَّى الصَّابِرُونَ أَجْرَهُمْ بِغَیْرِ حِسَابٍ(سوره زمر آیه۱۰ ) پاداش بی اندازه وبی حساب نصیب صابرین خواهد شد. زیرا خداوندفرموده است: إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا (سوره حج آیه۳۸) بدون شک وحتماً خداوند از مؤمنان دفاع وحمایت می کند و این چنین است که ملت قهرمان ما، به تاریخ خود، حماسه خود و انقلاب خود افتخار می کند.

  امروز روز یاس دشمنان این ملت است الْیَوْمَ یَئِسَ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْ دِینِکُمْ (سوره مائده ایه ۳)و البته زمان افزایش بغض و کینه ها و فشار های آنان و جواب آنان کلام وحی است که از این خشمتان بمیرید قُلْ مُوتُوا بِغَیْظِکُمْ ( ال عمران/۱۱۹)

  امروزبیش از هر زمان باید به یافته ها ،داشته ها، و سرمایه عظیم خود ایمان و باور داشته باشیم و درحفاظت و نگهداری انها بکوشیم. امروزبیش از هر زمان باید مراقب توطئه‌های دشمنان و بدخواهان باشیم.

  امروز بیش از هر زمان باید به ارزیابی و باز نگری گذشته خود بپردازیم و بر قوت ها تاکید و ضعفها و اشتباهات و لغزشهایمان را جبران کنیم. امروز باید بیش از هر زمان به روشنگری، شفاف سازی و پاسخگویی بپردازیم.

  امروز بیش از هر زمان باید نقد پذیر باشیم ، مشورت پذیر باشیم ، به هم اعتماد کنیم ، به هم حسن ظن داشته باشیم و چون ید واحد به ریسمان الهی چنگ زنیم. امروز به بلوغ خود رسیده ایم بلوغی باشکوه، بلوغی مقتدرانه ، بلوغی اگاهانه ، بلوغی متکی به منابع فراوان مادی و معنوی .

  پس بیاییم ایران را بهتر بشناسیم و بهتر بسازیم ، بیاییم بر پیمان هایمان تاکید کنیم ، بیاییم به نسل آینده مان امید بیشتری بدهیم ،بیاییم ملت ها ،مظلومان ، ستمدیدگان و فریب خوردگان را نقطه رهایی و روشنایی باشیم.

  بیاییم انقلاب اسلامی را براساس آرمانهای امام عزیز و شهیدان مان باز نویسی و باز آفرینی کنیم و بیاییم سرمایه عظیم و الهی این انقلاب را که نعمت ولایت و امامت اسلامی و رهبری شایستگان است را پاس بداریم.

  خداوند رحیم چهل سال به ملت ما، فرصت بالندگی خروش، تلاش و ایثار و تمدن سازی داد. بیایید چهل ساله ها را تکرار کنیم و انقلاب را پیوسته در مرز بلوغ، رویش، نوسازی و حیات طیب نگاه داریم. از خداوند مدد گیریم و با فکر و اندیشه و همت والای نسل جدید و فرزندانمان دهه پنجم انقلاب را دهه نوسازی، جبران ضعفها، مبارزه با مفاسد و اجرای عدالت و اصلاح ساختارهای معیوب اداری، قضایی، اقتصادی، فرهنگی و آموزشی قرار دهیم. ان شاء الله.

  خداوندا ملت ایران را سرافراز تر کن. نعمتهایت را بیش تر بر آنان ارزانی دار. غفران و رحمت بی حساب را بر شهیدان ، امام شهیدان و ایثار گران شامل گردان. رهبر بزرگوار و انقلابی ما را به سلامت دار. منجی انسانیت، مهدی موعود (عج) را برسان.

  وعده همه ما ۲۲ بهمن در جای جای سرزمین عزیز ایران اسلامی

  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر صوفیان

  برچسب ها :

  سخن بزرگان

  سخن بزرگان

  لينكهاي مرتبط
  مشاهده تصاویر شهدای صوفیان
  شهرداری صوفیان
  اوقات شرعی به وقت صوفیان

  اوقات شرعی صوفیان
  راهنماي مراجعين شهرسازي
  تعرفه عوارض محلی
  بیلان سال 96 شهرداری صوفیان
  پست الکترونیکی
  کانال اطلاع رسانی شهرداری صوفیان
  وبگاه اطلاع رساني شهرداران صلح