تبریک میلاد با سعادت و خجسته بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج) به اعتبار کلام امیر سخن حضرت علی‌بن‌ابیطالب (ع) مصداق بارز مجهولون فی الارض و معروفون فی السماء می‌باشند که در عرصه‌های گوناگون و صحنه‌های مختلف از صبح اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی چشم در چشم و سینه به سینه‌ دشمنان داخلی و خارجی در مبارزه‌ای شبانه روزی به نبرد پنهان مشغول شدند و در این مسیر به شوق وصال فرمانده خویش سر از پا نشناختند.

نبردی که در یک سوی آن جهانخواران زورگو و بی‌منطق و صاحب فناوری‌های گسترده روز قرار داشتند و در دگر سوی آن گمنامانی که با تکیه بر باورهای عمیق اعتقادی به ولایت رهبری همراه با اعتماد به نفس مثال‌زدنی مشغول کارزار شدند.

خلعت سربازان گمنام امام زمان (عج)، افتخار بزرگی است که بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات پوشانده شده تا در جریان آن در تمامی عرصه‌ها نه تنها نام و نشانی نجویند که بنا به ضرورت موجود حتی در خانه و کاشانه خویش هم گمنام باشند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) که مدال افتخارآمیز گمنامی بر سینه ستبرشان می‌درخشد اینک با پشت سرگذاشتن چند دهه مبارزه، مبارزه جدی با ایادی استکبار و توطئه‌گران داخلی و خارجی، مقتدرانه و هوشمندانه اندوخته‌هایی از ترفندهای پیچیده بدخواهان و دشمنان ملت بزرگ ایران را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب می کنند.

هفته ی سربازان گمنام امام زمان (عج) بهانه ای است تا یاد و خاطره صدها شهید و جانباز پایگاه عظیم مبارزه و جهاد را گرامی بداریم.

میلاد با سعادت و خجسته سالروز میلاد بقیه الله الاعظم(عج) و هفته منتهی به این ایام فرخنده در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است.

 

روابط عمومی شهرداری صوفیان

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *