پیام شهردار بمناسبت دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس

 

دکتر رادمهر شهردار صوفیان در پیامی دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“خلیج فارس نامی برای همیشه تاریخ ”

مقام معظم رهبری: مبارزه و مقابله با نقشه ها و سیاست های آمریکا برای دست اندازی به خلیج فارس به عنوان جهاد فی سبیل الله محسوب میشود و هر کس در این راه کشته شود شهید است. (۱۳۶۹/۰۶/۲۲دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب)

“خلیج فارس” نامی که همبستگی و همدلی همه ایرانیان در سراسر جهان را با خود همراه می سازد و دهم اردیبهشت ماه، به عنوان «روز ملی خلیج فارس»، وفاق همه ایرانیان را رقم می زند.

خداوند را شاکریم که در سایه غیرت و همت و عزم ملی نام خلیج فارس به عنوان مظهر صلح و دوستی، برای همیشه، بر فراز تاریخ ایران خواهد درخشید.

خلیج فارس براى ایرانیان تنها یک نام نیست، بلکه حرمتی دارد برابر با ایثار و از جان گذشتگی تمام شهیدانی که برای صیانت از این سرزمین مقدس بارها و بارها جواب یاوه گویی های دشمنان را با نثار جان خود دادند.

اینجانب با تبریک این روز بزرگ و ملی که همزمان با آغاز عملیات غرورآفرین بیت المقدس است، بار دیگر یاد و خاطره تمام دلاور مردان ایران زمین که با نثار جان خویش دست دشمنان را از این آب و خاک کوتاه کردند گرامی داشته و از خداوند منان سرفرازی و سعادت مردمان غیور و آزاده ایران اسلامی را خواستارم.

رادمهر – شهردار صوفیان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *