پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صوفیان بمناسبت انتصاب فرماندار جدید شهرستان شبستر

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صوفیان: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صوفیان با صدور پیامی انتصاب مهندس حسین عبدالهی به عنوان فرماندار جدید شهرستان شبستر را تبریک گفتند.

متن این پیام تبریک به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس حسین عبدالهی

سلام علیکم

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت فرماندار شهرستان شبستر که نشات گرفته از حسن تعهد کارامدی و شایستگی های برجسته و همچنین تخصص و تجربه بالای حضرتعالی در ادوار و مسئولیت های مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند بی همتا عزت سربلندی و سرافرازی شما برادر گرامی را در سنگر جدید خدمت به مردم قدرشناس شهرستان شبستر تحت عنایات امام زمان (عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی ) و سیاست ها و اهداف دولت تدبیر و امید مسئلت داریم. بی شک مدیریت تاثیر گذار و توانمند توام با تجارب برجسته و ارزشمند حضرتعالی موجبات رشد و ارتقاء شهرستان را به دنبال خواهد داشت.

لذا شایسته است از زحمات برادر ارجمند جناب آقای حسن مستفید به عنوان فرماندار اسبق شهرستان و همچنین زحمات ارزشمندجناب آقای دکتر پورمحمد استاندار محبوب آذربایجان شرقی به پاس این انتخاب مدبرانه نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

شهرداری و شورای اسلامی شهر صوفیان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *