پیام شهردار صوفیان بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

شهردار صوفیان در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره ایثارگریهای شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان رادر طول دوران هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت و بر ادامه راه شهیدان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صوفیان، در متن پیام دکتر رادمهر ،  آمده است:

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه درتاریخ سراسر حماسه و غیرت مردان و زنان ایران اسلامی و نمادی از ایستادگی و مقاومت ملت سرفرازی است که تا پای جان بر عهد خود با امام راحل ایستادند و حاضر نشدند حتی یک وجب از خاک مقدس ایران را به دشمنان واگذار کنند.

دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از سرنوشت سازترین مقاطع انقلاب اسلامی است که ملت رشید ایران با بصیرت ، شناخت و آگاهی  در آن حضور یافت و با ایثار و از خودگذشتگی افتخاری را رقم زد که از آن به عنوان دفاع مقدس یاد شد ، دفاعی که از آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) صورت گرفت.
امروز فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته ایران اسلامی را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه داشته و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی را هموار سازد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثار و از خودگذشتگی شهدای انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس ، جانبازان ، آزادگان ، ایثارگران و خانواده معظهم شهدا و ایثارگران ، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک عرض نموده و از خداوند منان عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و هدایت های رهبر معظم انقلاب را خواستارم.
                                                                                                                             رادمهر – شهردار صوفیان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *