شهرداری صوفیان

امروز : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ مصادف است با 2020 , January 28 , Tuesday - ساعت ۰۸:۳۹:۲۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار صوفيان

عکس شهردار صوفيان

دکتر احمد رادمهر

سخن شهردار

واحدهای شهرداری

امور اداري و كارگزينی
--------------------------
امور مالی و حسابداری
--------------------------
شهرسازی
--------------------------
خدمات شهری
--------------------------
امور عمرانی
--------------------------
امور حقوقی و املاک
--------------------------
حمل و نقل
--------------------------
واحد درآمد
--------------------------
نوسازی و اصناف
--------------------------
ماشين آلات
--------------------------
دبيرخانه
--------------------------
فناوری اطلاعات
--------------------------
حراست
--------------------------
روابط عمومی

عوارض خودروسیستم عوارض خودرو
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 آوریل, 2016 - 03:28
 • شما اینجا هستید : اخبار
 • کد مطلب : 955
 • ۳۰ هزار نفر مرحله دوم انتخابات مجلس را در استان برگزار می‌کنند

    

  رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با تاکید بر آمادگی کامل این استان برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مشارکت ۳۰ هزار نفر در برگزاری این انتخابات در شش حوزه انتخابیه استان خبر داد. دکتر سعید شبستری در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۰ […]

  ۱

  رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با تاکید بر آمادگی کامل این استان برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مشارکت ۳۰ هزار نفر در برگزاری این انتخابات در شش حوزه انتخابیه استان خبر داد.

  دکتر سعید شبستری در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۰ اردیبهشت همزمان در شش حوزه انتخابیه و ۱۱ شهرستان استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

  وی افزود: در این مرحله از انتخابات ۱۸ کاندیدا برای کسب ۹ کرسی باقی‌مانده استان در مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند که آذربایجان شرقی بیشترین تعداد کاندیدا را در مرحله دوم دارد.

  شبستری با بیان این که ۱۸۵۰ شعبه اخذ رای در استان، آرای مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس را جمع‌آوری می‌کنند، افزود: بیش از ۳۰ هزار نفر اعم از عوامل اجرایی، نظارت و نیروهای انتظامی مسوولیت برگزاری این مرحله از انتخابات را در استان بر عهده دارند.

  رییس ستاد انتخابات استان از توزیع ملزومات شعب و تعرفه‌های رای بین حوزه‌های انتخابیه خبر داد و گفت: فرمانداران و هیات‌های اجرایی شهرستان‌ها آماده برگزاری مرحله دوم انتخابات هستند.

  وی با بیان این که تبلیغات کاندیداهای راه‌یافته به مرحله دوم تا ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت مجاز است، افزود: انتظار داریم افرادی که نامزد ورود به مرکز قانون‌گذاری هستند قانون را رعایت کرده و برای مردم مزاحمت ایجاد نکنند.

  شبستری با بیان این که تبلیغات برای رقابت سالم است، افزود: هدف ما برگزاری صحیح انتخابات است و مردم نیز تحرکات نامزدها و میزان پای‌بندی آنها به قانون را رصد می‌کنند.

  رییس ستاد انتخابات استان در خصوص شرایط رای‌دهندگان در مرحله دوم انتخابات نیز با بیان این که رای‌دهندگان در روز رای‌گیری باید ۱۸ سال تمام داشته باشند، گفت: افراد واجد شرایط در مرحله دوم فقط در همان حوزه‌ای می‌توانند رای دهند که در مرحله اول رای داده‌اند؛ ضمن این که رای‌اولی‌ها و کسانی که در مرحله اول شرکت نکرده بودند در هر حوزه‌ای می‌توانند رای دهند.

  وی در خصوص روند برگزاری مرحله دوم انتخابات نیز گفت: در این مرحله در تمامی حوزه‌های انتخابیه از دستگاه‌های احراز هویت استفاده خواهد شد که روند برگزاری انتخابات را تسهیل خواهد کرد.

  منبع : پورتال استانداری آذربایجان شرقی

  برچسب ها :

  سخن بزرگان

  سخن بزرگان

  لينكهاي مرتبط
  مشاهده تصاویر شهدای صوفیان
  شهرداری صوفیان
  اوقات شرعی به وقت صوفیان

  اوقات شرعی صوفیان
  راهنماي مراجعين شهرسازي
  تعرفه عوارض محلی
  بیلان سال 96 شهرداری صوفیان
  پست الکترونیکی
  کانال اطلاع رسانی شهرداری صوفیان
  وبگاه اطلاع رساني شهرداران صلح